Os 8602 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 10.34 | ||||
Rostoklaty | 10.37 | 10.37 | |||
Tuklaty | 10.40 | 10.40 | |||
Úvaly | 10.44 | 10.45 | |||
Praha-Klánovice | 10.48 | 10.48 | |||
Praha-Běchovice střed | 10.52 | 10.52 | |||
Praha-Běchovice | 10.54 | 10.55 | |||
Praha-Dolní Počernice | 10.58 | 10.58 | |||
Praha-Kyje | 11.00 | 11.00 | |||
Praha-Libeň | 11.04 | 11.05 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 11.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster