Os 7517 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + 4xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 6.46 | ||||
Točník | 6.50 | 6.50 | |||
Dehtín | 6.53 | 6.54 | |||
Švihov u Klatov | 6.57 | 6.58 | |||
Červené Poříčí | 7.01 | 7.01 | |||
Borovy | 7.05 | 7.06 | |||
Lužany | 7.08 | 7.09 | |||
Přeštice | 7.12 | 7.14 | |||
Přeštice-Zastávka | 7.18 | 7.18 | |||
Chlumčany u Dobřan | 7.20 | 7.22 | |||
Dobřany | 7.27 | 7.28 | |||
Plzeň-Doudlevce | 7.39 | 7.40 | |||
Plzeň zastávka | 7.42 | 7.43 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 7.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster