Os 6918 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 14.41 | ||||
Praha-Holešovice zastávka | 14.45 | 14.45 | |||
Praha-Podbaba | 14.48 | 14.48 | |||
Praha-Sedlec | 14.51 | 14.51 | |||
Roztoky u Prahy | 14.55 | 14.55 | |||
Roztoky-Žalov | 14.59 | 14.59 | |||
Úholičky | 15.00 | 15.00 | |||
Řež | 15.02 | 15.02 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 15.04 | 15.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 15.07 | 15.07 | |||
Dolany nad Vltavou | 15.10 | 15.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 15.15 | 15.27 | |||
Nelahozeves zámek | 15.30 | 15.30 | |||
Nelahozeves | 15.33 | 15.33 | |||
Nové Ouholice | 15.35 | 15.35 | |||
Mlčechvosty | 15.38 | 15.38 | |||
Vraňany | 15.40 | 15.40 | |||
Cítov | 15.44 | 15.44 | |||
Dolní Beřkovice | 15.47 | 15.47 | |||
Horní Počaply | 15.51 | 15.51 | |||
Hněvice | 15.55 | 15.55 | |||
Záluží | 15.58 | 15.58 | |||
Dobříň | 16.01 | 16.01 | |||
Roudnice nad Labem | 16.04 | 16.05 | |||
Hrobce | 16.08 | 16.08 | |||
Oleško | 16.11 | 16.11 | |||
Hrdly | 16.13 | 16.13 | |||
Bohušovice nad Ohří | 16.16 | 16.21 | |||
Nové Kopisty | 16.23 | 16.23 | |||
Lukavec | 16.25 | 16.25 | |||
Lovosice | 16.29 | 16.31 | |||
Lovosice město | 16.34 | 16.34 | |||
Malé Žernoseky | 16.36 | 16.36 | |||
Litochovice nad Labem | 16.39 | 16.39 | |||
Prackovice nad Labem | 16.41 | 16.41 | |||
Dolní Zálezly | 16.45 | 16.45 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci