..: Trasa vlaku Os 6912 - JŘ 2016 :..
Os 6912
Řazení vlaku: 471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha Masarykovo nádraží   11.41 
  Praha-Holešovice zastávka  11.45 11.45 
  Praha-Podbaba  11.48 11.48 
  Praha-Sedlec  11.51 11.51 
  Roztoky u Prahy  11.55 11.55 
  Roztoky-Žalov  11.59 11.59 
  Úholičky  12.00 12.00 
  Řež  12.02 12.02 
  Libčice nad Vltavou-Letky  12.04 12.04 
  Libčice nad Vltavou  12.07 12.07 
  Dolany nad Vltavou  12.10 12.10 
  Kralupy nad Vltavou  12.15 12.27 
  Nelahozeves zámek  12.30 12.30 
  Nelahozeves  12.33 12.33 
  Nové Ouholice  12.35 12.35 
  Mlčechvosty  12.38 12.38 
  Vraňany  12.40 12.40 
  Cítov  12.44 12.44 
  Dolní Beřkovice  12.47 12.47 
  Horní Počaply  12.51 12.51 
  Hněvice  12.55 12.55 
  Záluží  12.58 12.58 
  Dobříň  13.01 13.01 
  Roudnice nad Labem  13.04 13.05 
  Hrobce  13.08 13.08 
  Oleško  13.11 13.11 
  Hrdly  13.13 13.13 
  Bohušovice nad Ohří  13.16 13.21 
  Nové Kopisty  13.23 13.23 
  Lukavec  13.25 13.25 
  Lovosice  13.29 13.31 
  Lovosice město  13.34 13.34 
  Malé Žernoseky  13.36 13.36 
  Litochovice nad Labem  13.39 13.39 
  Prackovice nad Labem  13.41 13.41 
  Dolní Zálezly  13.45 13.45 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  13.53  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster