Os 6912 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 11.41 | ||||
Praha-Holešovice zastávka | 11.45 | 11.45 | |||
Praha-Podbaba | 11.48 | 11.48 | |||
Praha-Sedlec | 11.51 | 11.51 | |||
Roztoky u Prahy | 11.55 | 11.55 | |||
Roztoky-Žalov | 11.59 | 11.59 | |||
Úholičky | 12.00 | 12.00 | |||
Řež | 12.02 | 12.02 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 12.04 | 12.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 12.07 | 12.07 | |||
Dolany nad Vltavou | 12.10 | 12.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 12.15 | 12.27 | |||
Nelahozeves zámek | 12.30 | 12.30 | |||
Nelahozeves | 12.33 | 12.33 | |||
Nové Ouholice | 12.35 | 12.35 | |||
Mlčechvosty | 12.38 | 12.38 | |||
Vraňany | 12.40 | 12.40 | |||
Cítov | 12.44 | 12.44 | |||
Dolní Beřkovice | 12.47 | 12.47 | |||
Horní Počaply | 12.51 | 12.51 | |||
Hněvice | 12.55 | 12.55 | |||
Záluží | 12.58 | 12.58 | |||
Dobříň | 13.01 | 13.01 | |||
Roudnice nad Labem | 13.04 | 13.05 | |||
Hrobce | 13.08 | 13.08 | |||
Oleško | 13.11 | 13.11 | |||
Hrdly | 13.13 | 13.13 | |||
Bohušovice nad Ohří | 13.16 | 13.21 | |||
Nové Kopisty | 13.23 | 13.23 | |||
Lukavec | 13.25 | 13.25 | |||
Lovosice | 13.29 | 13.31 | |||
Lovosice město | 13.34 | 13.34 | |||
Malé Žernoseky | 13.36 | 13.36 | |||
Litochovice nad Labem | 13.39 | 13.39 | |||
Prackovice nad Labem | 13.41 | 13.41 | |||
Dolní Zálezly | 13.45 | 13.45 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy