Os 6910 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 9.41 | ||||
Praha-Holešovice zastávka | 9.45 | 9.45 | |||
Praha-Podbaba | 9.48 | 9.48 | |||
Praha-Sedlec | 9.51 | 9.51 | |||
Roztoky u Prahy | 9.55 | 9.55 | |||
Roztoky-Žalov | 9.59 | 9.59 | |||
Úholičky | 10.00 | 10.00 | |||
Řež | 10.02 | 10.02 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 10.04 | 10.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 10.07 | 10.07 | |||
Dolany nad Vltavou | 10.10 | 10.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 10.15 | 10.27 | |||
Nelahozeves zámek | 10.30 | 10.30 | |||
Nelahozeves | 10.33 | 10.33 | |||
Nové Ouholice | 10.35 | 10.35 | |||
Mlčechvosty | 10.38 | 10.38 | |||
Vraňany | 10.40 | 10.40 | |||
Cítov | 10.44 | 10.44 | |||
Dolní Beřkovice | 10.47 | 10.47 | |||
Horní Počaply | 10.51 | 10.51 | |||
Hněvice | 10.55 | 10.55 | |||
Záluží | 10.58 | 10.58 | |||
Dobříň | 11.01 | 11.01 | |||
Roudnice nad Labem | 11.04 | 11.05 | |||
Hrobce | 11.08 | 11.08 | |||
Oleško | 11.11 | 11.11 | |||
Hrdly | 11.13 | 11.13 | |||
Bohušovice nad Ohří | 11.16 | 11.21 | |||
Nové Kopisty | 11.23 | 11.23 | |||
Lukavec | 11.25 | 11.25 | |||
Lovosice | 11.29 | 11.31 | |||
Lovosice město | 11.34 | 11.34 | |||
Malé Žernoseky | 11.36 | 11.36 | |||
Litochovice nad Labem | 11.39 | 11.39 | |||
Prackovice nad Labem | 11.41 | 11.41 | |||
Dolní Zálezly | 11.45 | 11.45 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci