Os 6907 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 10.02 | ||||
Dolní Zálezly | 10.09 | 10.09 | |||
Prackovice nad Labem | 10.12 | 10.12 | |||
Litochovice nad Labem | 10.14 | 10.14 | |||
Malé Žernoseky | 10.17 | 10.17 | |||
Lovosice město | 10.19 | 10.19 | |||
Lovosice | 10.23 | 10.24 | |||
Lukavec | 10.28 | 10.28 | |||
Nové Kopisty | 10.30 | 10.30 | |||
Bohušovice nad Ohří | 10.32 | 10.36 | |||
Hrdly | 10.38 | 10.38 | |||
Oleško | 10.40 | 10.40 | |||
Hrobce | 10.43 | 10.43 | |||
Roudnice nad Labem | 10.48 | 10.50 | |||
Dobříň | 10.52 | 10.52 | |||
Záluží | 10.54 | 10.54 | |||
Hněvice | 10.57 | 10.59 | |||
Horní Počaply | 11.02 | 11.02 | |||
Dolní Beřkovice | 11.06 | 11.06 | |||
Cítov | 11.09 | 11.09 | |||
Vraňany | 11.13 | 11.13 | |||
Mlčechvosty | 11.16 | 11.16 | |||
Nové Ouholice | 11.19 | 11.19 | |||
Nelahozeves | 11.21 | 11.21 | |||
Nelahozeves zámek | 11.24 | 11.24 | |||
Kralupy nad Vltavou | 11.29 | 11.42 | |||
Dolany nad Vltavou | 11.45 | 11.45 | |||
Libčice nad Vltavou | 11.49 | 11.49 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 11.51 | 11.51 | |||
Řež | 11.53 | 11.53 | |||
Úholičky | 11.55 | 11.55 | |||
Roztoky-Žalov | 11.57 | 11.57 | |||
Roztoky u Prahy | 12.01 | 12.01 | |||
Praha-Sedlec | 12.04 | 12.04 | |||
Praha-Podbaba | 12.07 | 12.07 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 12.12 | 12.12 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 12.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy