Os 6902 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 4.41 | ||||
Praha-Holešovice zastávka | 4.45 | 4.45 | |||
Praha-Podbaba | 4.48 | 4.48 | |||
Praha-Sedlec | 4.51 | 4.51 | |||
Roztoky u Prahy | 4.55 | 4.55 | |||
Roztoky-Žalov | 4.59 | 4.59 | |||
Úholičky | 5.00 | 5.00 | |||
Řež | 5.02 | 5.02 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 5.04 | 5.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 5.07 | 5.07 | |||
Dolany nad Vltavou | 5.10 | 5.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 5.15 | 5.29 | |||
Nelahozeves zámek | 5.32 | 5.32 | |||
Nelahozeves | 5.35 | 5.35 | |||
Nové Ouholice | 5.37 | 5.37 | |||
Mlčechvosty | 5.40 | 5.40 | |||
Vraňany | 5.42 | 5.42 | |||
Cítov | 5.46 | 5.46 | |||
Dolní Beřkovice | 5.49 | 5.49 | |||
Horní Počaply | 5.53 | 5.53 | |||
Hněvice | 5.57 | 5.57 | |||
Záluží | 6.00 | 6.00 | |||
Dobříň | 6.03 | 6.03 | |||
Roudnice nad Labem | 6.06 | 6.11 | |||
Hrobce | 6.14 | 6.14 | |||
Oleško | 6.18 | 6.18 | |||
Hrdly | 6.20 | 6.20 | |||
Bohušovice nad Ohří | 6.22 | 6.22 | |||
Nové Kopisty | 6.24 | 6.24 | |||
Lukavec | 6.26 | 6.26 | |||
Lovosice | 6.30 | 6.31 | |||
Lovosice město | 6.34 | 6.34 | |||
Malé Žernoseky | 6.36 | 6.36 | |||
Litochovice nad Labem | 6.39 | 6.39 | |||
Prackovice nad Labem | 6.42 | 6.42 | |||
Dolní Zálezly | 6.45 | 6.45 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster