R 683 „Střekov“ | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + A149 + BDs449 + 5xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 11.24 | ||||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11.39 | 11.41 | |||
Lovosice | 11.57 | 11.58 | |||
Bohušovice nad Ohří | 12.04 | 12.05 | |||
Roudnice nad Labem | 12.12 | 12.13 | |||
Hněvice | 12.19 | 12.20 | |||
Kralupy nad Vltavou | 12.37 | 12.38 | |||
Praha-Podbaba | 12.54 | 12.55 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 13.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci