Os 6277 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 16.03 | ||||
Semonice | x | 16.05 | 16.05 | ||
Černožice | 16.07 | 16.08 | |||
Smiřice | 16.10 | 16.15 | |||
Lochenice | x | 16.19 | 16.19 | ||
Předměřice nad Labem | 16.21 | 16.22 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster