Os 6026 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 12.35 | ||||
Česká Lípa střelnice | 12.38 | 12.38 | |||
Skalice u České Lípy | x | 12.45 | 12.45 | ||
Nový Bor | 12.50 | 12.51 | |||
Svor | 12.57 | 13.01 | |||
Nová Huť v Lužických horách | x | 13.08 | 13.08 | ||
Jedlová | 13.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci