Os 5477 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 16.33 | ||||
Levínská Olešnice | x | 16.38 | 16.38 | ||
Horka u Staré Paky | 16.42 | 16.42 | |||
Borovnice | x | 16.47 | 16.47 | ||
Borovnička | x | 16.51 | 16.51 | ||
Mostek | 16.54 | 17.01 | |||
Bílá Třemešná | 17.08 | 17.09 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 17.15 | 17.17 | |||
Žireč | x | 17.21 | 17.21 | ||
Kuks | x | 17.24 | 17.24 | ||
Jaroměř zastávka | x | 17.30 | 17.30 | ||
Jaroměř | 17.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster