Os 5476 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 18.23 | ||||
Jaroměř zastávka | x | 18.27 | 18.27 | ||
Kuks | x | 18.33 | 18.33 | ||
Žireč | x | 18.36 | 18.36 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 18.41 | 18.43 | |||
Bílá Třemešná | 18.50 | 18.50 | |||
Mostek | 18.58 | 18.59 | |||
Borovnička | x | 19.02 | 19.02 | ||
Borovnice | x | 19.08 | 19.08 | ||
Horka u Staré Paky | 19.12 | 19.15 | |||
Levínská Olešnice | 19.19 | 19.19 | |||
Stará Paka | 19.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci