..: Trasa vlaku Os 5476 - JŘ 2016 :..
Os 5476
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 + 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jaroměř   18.23 
  Jaroměř zastávka x18.27 18.27 
  Kuks x18.33 18.33 
  Žireč x18.36 18.36 
  Dvůr Králové nad Labem  18.41 18.43 
  Bílá Třemešná  18.50 18.50 
  Mostek  18.58 18.59 
  Borovnička x19.02 19.02 
  Borovnice x19.08 19.08 
  Horka u Staré Paky  19.12 19.15 
  Levínská Olešnice  19.19 19.19 
  Stará Paka  19.24  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster