Os 5469 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 8.33 | ||||
Levínská Olešnice | x | 8.38 | 8.38 | ||
Horka u Staré Paky | 8.42 | 8.42 | |||
Borovnice | x | 8.47 | 8.47 | ||
Borovnička | x | 8.51 | 8.51 | ||
Mostek | 8.54 | 9.01 | |||
Bílá Třemešná | 9.08 | 9.09 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 9.15 | 9.17 | |||
Žireč | x | 9.21 | 9.21 | ||
Kuks | x | 9.24 | 9.24 | ||
Jaroměř zastávka | x | 9.30 | 9.30 | ||
Jaroměř | 9.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster