Os 5341 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.27 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 18.30 | 18.32 | |||
Pardubice závodiště | x | 18.35 | 18.35 | ||
Staré Jesenčany | x | 18.39 | 18.39 | ||
Medlešice | 18.43 | 18.43 | |||
Chrudim zastávka | x | 18.46 | 18.46 | ||
Chrudim | 18.47 | 18.48 | |||
Slatiňany | 18.52 | 18.53 | |||
Zaječice | x | 18.57 | 18.57 | ||
Chrast u Chrudimi | 19.00 | 19.01 | |||
Horka u Chrudimi | x | 19.04 | 19.04 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 19.10 | 19.10 | ||
Prosetín | x | 19.14 | 19.14 | ||
Žďárec u Skutče | 19.16 | 19.19 | |||
Pokřikov | x | 19.26 | 19.26 | ||
Vojtěchov | x | 19.27 | 19.27 | ||
Holetín | x | 19.32 | 19.32 | ||
Hlinsko v Čechách | 19.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy