Os 4973 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmpee253/Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 17.15 | ||||
Hradčany | 17.17 | 17.18 | |||
Čebín | 17.20 | 17.21 | |||
Kuřim | 17.26 | 17.27 | |||
Česká | 17.30 | 17.31 | |||
Brno-Řečkovice | 17.35 | 17.35 | |||
Brno-Královo Pole | 17.38 | 17.39 | |||
Brno-Lesná | 17.41 | 17.42 | |||
Brno-Židenice | 17.47 | 17.54 | |||
Brno hlavní nádraží | 17.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci