Os 4924 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + Bdmtee275 + Bdmpee253/Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hrušovany u Brna | 6.12 | ||||
Vojkovice nad Svratkou | 6.14 | 6.15 | |||
Rajhrad | 6.18 | 6.18 | |||
Popovice u Rajhradu | 6.20 | 6.21 | |||
Modřice | 6.23 | 6.24 | |||
Brno hlavní nádraží | 6.31 | 6.35 | |||
Brno-Židenice | 6.38 | 6.39 | |||
Brno-Lesná | 6.44 | 6.45 | |||
Brno-Královo Pole | 6.47 | 6.48 | |||
Brno-Řečkovice | 6.50 | 6.51 | |||
Česká | 6.55 | 6.56 | |||
Kuřim | 6.59 | 7.00 | |||
Čebín | 7.05 | 7.06 | |||
Hradčany | 7.09 | 7.09 | |||
Tišnov | 7.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci