Os 4909 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 + Ds952 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 12.34 | ||||
Ostrov nad Oslavou | 12.44 | 12.45 | |||
Laštovičky | 12.48 | 12.49 | |||
Sklené nad Oslavou | 12.53 | 12.53 | |||
Křižanov | 12.59 | 13.00 | |||
Ořechov | 13.04 | 13.05 | |||
Osová Bítýška | 13.08 | 13.08 | |||
Vlkov u Tišnova | 13.11 | 13.12 | |||
Níhov | 13.16 | 13.16 | |||
Řikonín | 13.20 | 13.21 | |||
Dolní Loučky | 13.24 | 13.24 | |||
Tišnov | 13.29 | 13.30 | |||
Hradčany | 13.32 | 13.33 | |||
Čebín | 13.35 | 13.36 | |||
Kuřim | 13.41 | 13.42 | |||
Česká | 13.45 | 13.46 | |||
Brno-Řečkovice | 13.50 | 13.50 | |||
Brno-Královo Pole | 13.53 | 13.54 | |||
Brno-Lesná | 13.56 | 13.57 | |||
Brno-Židenice | 14.02 | 14.03 | |||
Brno hlavní nádraží | 14.07 | 14.10 | |||
Brno-Horní Heršpice | 14.14 | 14.14 | |||
Modřice | 14.18 | 14.19 | |||
Popovice u Rajhradu | 14.22 | 14.22 | |||
Rajhrad | 14.24 | 14.25 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 14.28 | 14.29 | |||
Hrušovany u Brna | 14.32 | 14.36 | |||
Žabčice | 14.39 | 14.39 | |||
Vranovice | 14.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci