Os 4347 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 22.00 | ||||
Uherské Hradiště | 22.06 | 22.09 | |||
Kunovice | 22.12 | 22.12 | |||
Vésky | x | 22.15 | 22.15 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | x | 22.18 | 22.18 | ||
Hradčovice | x | 22.22 | 22.22 | ||
Havřice | x | 22.26 | 22.26 | ||
Uherský Brod | 22.29 | 22.30 | |||
Újezdec u Luhačovic | 22.34 | 22.34 | |||
Šumice | x | 22.38 | 22.38 | ||
Nezdenice | 22.41 | 22.41 | |||
Záhorovice | x | 22.44 | 22.44 | ||
Bojkovice | 22.47 | 22.48 | |||
Bojkovice město | 22.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci