Os 3432 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 18.44 | ||||
Chotěbuz (Kocobędz) | 18.49 | 18.49 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 18.55 | 18.55 | |||
Horní Suchá | 18.58 | 18.59 | |||
Havířov-Suchá | 19.01 | 19.02 | |||
Havířov střed | 19.03 | 19.03 | |||
Havířov | 19.05 | 19.06 | |||
Šenov | 19.10 | 19.10 | |||
Ostrava-Bartovice | 19.14 | 19.14 | |||
Ostrava-Kunčice | 19.19 | 19.25 | |||
Ostrava-Vítkovice | 19.29 | 19.30 | |||
Ostrava-Svinov | 19.37 | 19.59 | |||
Ostrava-Třebovice | 20.02 | 20.02 | |||
Děhylov | 20.06 | 20.07 | |||
Jilešovice | 20.10 | 20.10 | |||
Háj ve Slezsku | 20.13 | 20.14 | |||
Lhota u Opavy | 20.17 | 20.17 | |||
Mokré Lazce | 20.19 | 20.19 | |||
Štítina | 20.21 | 20.22 | |||
Opava-Komárov | 20.25 | 20.25 | |||
Opava východ | 20.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster