Os 3422 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 13.43 | ||||
Chotěbuz (Kocobędz) | 13.48 | 13.48 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 13.54 | 13.54 | |||
Horní Suchá | 13.57 | 13.58 | |||
Havířov-Suchá | 14.00 | 14.01 | |||
Havířov střed | 14.02 | 14.02 | |||
Havířov | 14.04 | 14.05 | |||
Šenov | 14.09 | 14.09 | |||
Ostrava-Bartovice | 14.13 | 14.13 | |||
Ostrava-Kunčice | 14.18 | 14.25 | |||
Ostrava-Vítkovice | 14.29 | 14.30 | |||
Ostrava-Svinov | 14.37 | 14.41 | |||
Ostrava-Třebovice | 14.44 | 14.45 | |||
Děhylov | 14.49 | 14.50 | |||
Jilešovice | 14.53 | 14.53 | |||
Háj ve Slezsku | 14.56 | 14.59 | |||
Lhota u Opavy | 15.02 | 15.02 | |||
Mokré Lazce | 15.03 | 15.03 | |||
Štítina | 15.05 | 15.06 | |||
Opava-Komárov | 15.09 | 15.10 | |||
Opava východ | 15.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci