Os 3364 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 9.30 | ||||
Ostrava-Mariánské Hory | x | 9.33 | 9.33 | ||
Ostrava-Svinov | 9.37 | 9.41 | |||
Polanka nad Odrou | x | 9.45 | 9.45 | ||
Jistebník | 9.48 | 9.49 | |||
Studénka | 9.54 | 9.55 | |||
Hladké Životice | x | 9.59 | 9.59 | ||
Suchdol nad Odrou | 10.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster