Os 3361 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Suchdol nad Odrou | 9.53 | ||||
Hladké Životice | x | 9.56 | 9.56 | ||
Studénka | 10.01 | 10.02 | |||
Jistebník | 10.06 | 10.07 | |||
Polanka nad Odrou | x | 10.10 | 10.10 | ||
Ostrava-Svinov | 10.14 | 10.15 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | x | 10.18 | 10.18 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 10.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci