Os 28409 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 10.04 | ||||
Bechyně zastávka | x | 10.08 | 10.08 | ||
Bežerovice | x | 10.12 | 10.12 | ||
Sudoměřice u Bechyně | 10.17 | 10.18 | |||
Bechyňská Smoleč | x | 10.22 | 10.22 | ||
Všechlapy | x | 10.25 | 10.25 | ||
Třebelice | x | 10.27 | 10.27 | ||
Čenkov u Malšic | x | 10.30 | 10.30 | ||
Malšice | 10.32 | 10.33 | |||
Libějice | x | 10.38 | 10.38 | ||
Slapy | 10.39 | 10.40 | |||
Horky u Tábora | x | 10.43 | 10.43 | ||
Tábor | 10.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci