Os 26850 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Povrly | 8.02 | 8.12 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.22 | 8.24 | |||
Ústí nad Labem západ | 8.26 | 8.27 | |||
Proboštov | x | 8.40 | 8.40 | ||
Teplice v Čechách | 8.42 | 8.43 | |||
Lom u Mostu | x | 9.00 | 9.00 | ||
Louka u Litvínova | 9.04 | 9.10 | |||
Lom u Mostu zastávka | x | 9.12 | 9.12 | ||
Osek město | 9.18 | 9.23 | |||
Hrob | 9.30 | 9.30 | |||
Dubí | 9.40 | 9.46 | |||
Mikulov v Krušných horách | x | 9.53 | 9.53 | ||
Mikulov-Nové Město | x | 10.00 | 10.00 | ||
Moldava v Krušných horách | 10.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster