Os 20977 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zwickau Zentrum | 13.27 | ||||
Zwickau (Sachs) Hbf | 13.35 | 13.36 | |||
Plauen (Vogtl) ob Bf | 14.29 | 14.30 | |||
Weischlitz | 14.40 | 14.41 | |||
Oelsnitz (Vogtl) | 14.50 | 14.51 | |||
Adorf (Vogtl) | 15.02 | 15.03 | |||
Bad Brambach | 15.22 | 15.23 | |||
Plesná | x | 15.27 | 15.27 | ||
Vojtanov | 15.35 | 15.37 | |||
Žírovice-Seníky | x | 15.41 | 15.41 | ||
Františkovy Lázně | 15.47 | 15.47 | |||
Františkovy Lázně-Aquaforum | x | 15.49 | 15.49 | ||
Cheb | 15.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster