Os 20877 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hof Hbf | 11.07 | ||||
Oberkotzau | 11.13 | 11.13 | |||
Rehau | 11.21 | 11.22 | |||
Schönwald (Oberfr) | 11.31 | 11.32 | |||
Selb-Plößberg | 11.34 | 11.39 | |||
Aš | 11.46 | 11.47 | |||
Hazlov | 11.56 | 11.58 | |||
Vojtanov obec | x | 12.01 | 12.01 | ||
Františkovy Lázně | 12.10 | 12.12 | |||
Františkovy Lázně-Aquaforum | x | 12.13 | 12.13 | ||
Cheb | 12.19 | 12.27 | |||
Cheb-Skalka | x | 12.31 | 12.31 | ||
Pomezí nad Ohří | x | 12.36 | 12.36 | ||
Schirnding | 12.40 | 12.40 | |||
Arzberg (Oberfr) | 12.44 | 12.44 | |||
Marktredwitz | 12.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster