Os 19716 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kladno | 22.30 | ||||
Kladno-Rozdělov | x | 22.34 | 22.34 | ||
Kamenné Žehrovice | 22.37 | 22.37 | |||
Kačice | x | 22.41 | 22.41 | ||
Stochov | 22.44 | 22.45 | |||
Rynholec | x | 22.49 | 22.49 | ||
Nové Strašecí | 22.54 | 22.55 | |||
Řevničov | 23.00 | 23.00 | |||
Lužná u Rakovníka | 23.08 | 23.09 | |||
Rakovník zastávka | x | 23.17 | 23.17 | ||
Rakovník | 23.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci