Os 18101 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Volary | 4.20 | ||||
Soumarský Most | x | 4.28 | 4.28 | ||
Lenora zastávka | x | 4.32 | 4.32 | ||
Lenora | 4.34 | 4.36 | |||
Zátoň-Boubín | x | 4.41 | 4.41 | ||
Zátoň | x | 4.47 | 4.47 | ||
Horní Vltavice | x | 4.52 | 4.52 | ||
Kubova Huť | 4.56 | 4.57 | |||
Lipka | 5.04 | 5.06 | |||
Vimperk zastávka | x | 5.16 | 5.16 | ||
Vimperk | 5.20 | 5.22 | |||
Bohumilice v Čechách | 5.30 | 5.31 | |||
Bohumilice v Čechách zastávka | x | 5.33 | 5.33 | ||
Čkyně | 5.36 | 5.41 | |||
Lčovice | x | 5.45 | 5.45 | ||
Malenice nad Volyňkou | x | 5.48 | 5.48 | ||
Nišovice | x | 5.54 | 5.54 | ||
Volyně | 5.58 | 6.00 | |||
Hoštice u Volyně | x | 6.03 | 6.03 | ||
Strunkovice nad Volyňkou obec | x | 6.09 | 6.09 | ||
Přední Zborovice | x | 6.11 | 6.11 | ||
Radošovice | x | 6.14 | 6.14 | ||
Strakonice | 6.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci