Sp 1808 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 12.16 | ||||
Vlčice | x | 12.22 | 12.22 | ||
Pilníkov | 12.25 | 12.26 | |||
Chotěvice | x | 12.30 | 12.30 | ||
Hostinné | 12.34 | 12.35 | |||
Hostinné město | 12.37 | 12.37 | |||
Kunčice nad Labem | 12.47 | 12.48 | |||
Horní Branná | 12.51 | 12.52 | |||
Martinice v Krkonoších | 12.58 | 13.01 | |||
Roztoky u Jilemnice | 13.07 | 13.07 | |||
Tample | x | 13.11 | 13.11 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | x | 13.14 | 13.14 | ||
Stará Paka | 13.20 | 13.30 | |||
Nová Paka město | 13.34 | 13.35 | |||
Nová Paka | 13.37 | 13.37 | |||
Lázně Bělohrad | 13.48 | 13.48 | |||
Ostroměř | 13.57 | 14.00 | |||
Ohnišťany | 14.05 | 14.05 | |||
Skřivany | 14.11 | 14.12 | |||
Nový Bydžov | 14.15 | 14.17 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 14.26 | 14.35 | |||
Převýšov | 14.39 | 14.40 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 14.50 | 14.51 | |||
Sány | 14.53 | 14.54 | |||
Velký Osek | 15.00 | 15.01 | |||
Kolín-Zálabí | 15.06 | 15.07 | |||
Kolín | 15.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster