Sp 1729 „Cimburk“ | |
Řazení vlaku: 750.7_n2 + 2xBdmtee263 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.28 | ||||
Slavkov u Brna | 13.53 | 13.54 | |||
Bučovice | 14.02 | 14.03 | |||
Nesovice | 14.09 | 14.10 | |||
Nemotice | 14.18 | 14.18 | |||
Kyjov | 14.31 | 14.32 | |||
Kyjov zastávka | 14.35 | 14.35 | |||
Vracov | 14.44 | 14.44 | |||
Bzenec | 14.48 | 14.49 | |||
Veselí nad Moravou | 14.58 | 15.01 | |||
Uherský Ostroh | 15.05 | 15.06 | |||
Ostrožská Nová Ves | 15.10 | 15.11 | |||
Kunovice zastávka | 15.15 | 15.16 | |||
Uherské Hradiště | 15.19 | 15.21 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 15.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci