Sp 1630 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 15.41 | ||||
Lipová Lázně | 15.49 | 15.50 | |||
Horní Lipová | 15.57 | 15.58 | |||
Ramzová | 16.09 | 16.10 | |||
Ostružná | 16.14 | 16.15 | |||
Branná | 16.22 | 16.26 | |||
Nové Losiny | 16.32 | 16.33 | |||
Jindřichov na Moravě | 16.37 | 16.38 | |||
Hanušovice | 16.47 | 16.52 | |||
Bohdíkov | 16.57 | 16.58 | |||
Ruda nad Moravou | 17.02 | 17.03 | |||
Postřelmov | 17.13 | 17.14 | |||
Zábřeh na Moravě | 17.22 | 17.29 | |||
Mohelnice | 17.38 | 17.39 | |||
Červenka | 17.48 | 17.52 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 18.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci