Os 9558 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Všetaty | 15.42 | 1/3 | |||
Byšice | 15.45 | 15.50 | 2 | ||
Kojovice | 15.53 | 15.53 | |||
Košátky | 15.55 | 15.55 | |||
Kropáčova Vrutice | 15.59 | 15.59 | 2 | ||
Zdětín u Chotětova | 16.05 | 16.05 | |||
Chotětov | 16.09 | 16.10 | 3 | ||
Krnsko | 16.16 | 16.16 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 16.21 | 16.22 | 3 | ||
Mladá Boleslav město | 16.28 | 16.32 | 1/2 | ||
Řepov | 16.36 | 16.36 | |||
Kolomuty | 16.39 | 16.39 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 16.42 | 16.42 | |||
Dlouhá Lhota | 16.46 | 16.46 | |||
Bechov | 16.51 | 16.51 | |||
Rohatsko | 16.54 | 16.54 | |||
Dolní Bousov | 16.58 | 17.00 | 4 | ||
Sobotka | 17.06 | 17.08 | 2 | ||
Libošovice | 17.13 | 17.13 | |||
Malechovice | 17.16 | 17.16 | |||
Mladějov v Čechách | 17.21 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci