..: Trasa vlaku Os 6650 - JŘ 2015 :..
Os 6650
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Děčín hlavní nádraží   6.11 4
  Děčín východ  6.15 6.19 4
  Březiny u Děčína  6.22 6.22 
  Malá Veleň  6.26 6.26 
  Benešov nad Ploučnicí  6.31 6.32 2
  Dolní Habartice  6.35 6.35 
  Markvartice  6.39 6.39 
  Veselé pod Rabštejnem  6.43 6.43 
  Česká Kamenice  6.48 6.49 2
  Horní Kamenice  6.51 6.51 
  Mlýny  6.58 6.59 3
  Kytlice  7.02 7.02 
  Jedlová  7.10 7.14 4
  Chřibská  7.20 7.21 3
  Rybniště  7.26 7.29 2
  Krásná Lípa město  7.32 7.32 
  Krásná Lípa  7.35 7.35 2
  Rumburk  7.42  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy