Os 6650 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.11 | 4 | |||
Děčín východ | 6.15 | 6.19 | 4 | ||
Březiny u Děčína | 6.22 | 6.22 | |||
Malá Veleň | 6.26 | 6.26 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 6.31 | 6.32 | 2 | ||
Dolní Habartice | 6.35 | 6.35 | |||
Markvartice | 6.39 | 6.39 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 6.43 | 6.43 | |||
Česká Kamenice | 6.48 | 6.49 | 2 | ||
Horní Kamenice | 6.51 | 6.51 | |||
Mlýny | 6.58 | 6.59 | 3 | ||
Kytlice | 7.02 | 7.02 | |||
Jedlová | 7.10 | 7.14 | 4 | ||
Chřibská | 7.20 | 7.21 | 3 | ||
Rybniště | 7.26 | 7.29 | 2 | ||
Krásná Lípa město | 7.32 | 7.32 | |||
Krásná Lípa | 7.35 | 7.35 | 2 | ||
Rumburk | 7.42 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster