Os 6602 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 6.43 | 4 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 6.49 | 6.49 | 3 | ||
Ostašov | 6.52 | 6.52 | |||
Kryštofovo Údolí | 6.59 | 6.59 | |||
Novina | 7.01 | 7.01 | |||
Křižany | 7.05 | 7.10 | 1 | ||
Zdislava | 7.14 | 7.14 | |||
Rynoltice | 7.20 | 7.21 | 2 | ||
Lvová | 7.25 | 7.25 | |||
Jablonné v Podještědí | 7.28 | 7.36 | 2 | ||
Velký Valtinov | 7.41 | 7.41 | |||
Brniště | 7.44 | 7.45 | 2 | ||
Velký Grunov | 7.47 | 7.47 | |||
Pertoltice pod Ralskem | 7.50 | 7.50 | |||
Mimoň | 7.53 | 7.54 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 8.01 | 8.01 | |||
Zákupy | 8.03 | 8.03 | 2 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 8.06 | 8.06 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 8.13 | 8.30 | 1/3 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 8.32 | 8.32 | |||
Stružnice | 8.38 | 8.38 | 2 | ||
Horní Police | 8.42 | 8.43 | 2 | ||
Žandov | 8.45 | 8.45 | |||
Starý Šachov | 8.47 | 8.47 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 8.52 | 8.52 | 2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 8.57 | 8.58 | 4 | ||
Malá Veleň | 9.01 | 9.01 | |||
Březiny u Děčína | 9.04 | 9.04 | |||
Děčín východ | 9.09 | 9.10 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 9.14 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy