Os 6029 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jedlová | 14.50 | 2 | |||
Nová Huť v Lužických horách | 14.53 | 14.53 | |||
Svor | 15.00 | 15.01 | 5 | ||
Nový Bor | 15.07 | 15.08 | 2 | ||
Skalice u České Lípy | 15.13 | 15.13 | |||
Česká Lípa střelnice | 15.19 | 15.20 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 15.24 | 15.37 | 1/1 | ||
Srní u České Lípy | 15.43 | 15.43 | |||
Jestřebí | 15.47 | 15.47 | |||
Staré Splavy | 15.51 | 15.51 | |||
Doksy | 15.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia