..: Trasa vlaku Os 6029 - JŘ 2015 :..
Os 6029
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jedlová   14.50 2
  Nová Huť v Lužických horách  14.53 14.53 
  Svor  15.00 15.01 5
  Nový Bor  15.07 15.08 2
  Skalice u České Lípy  15.13 15.13 
  Česká Lípa střelnice  15.19 15.20 
  Česká Lípa hlavní nádraží  15.24 15.37 1/1
  Srní u České Lípy  15.43 15.43 
  Jestřebí  15.47 15.47 
  Staré Splavy  15.51 15.51 
  Doksy  15.54  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy