Os 4848 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 18.39 | VI | |||
Brno-Horní Heršpice | 18.43 | 18.44 | 6 | ||
Střelice dolní | 18.52 | 18.53 | |||
Střelice | 18.55 | 18.58 | 1 | ||
Omice | 19.02 | 19.02 | |||
Tetčice | 19.06 | 19.06 | 3 | ||
Rosice u Brna | 19.09 | 19.09 | |||
Zastávka u Brna | 19.12 | 19.13 | 3 | ||
Vysoké Popovice | 19.21 | 19.22 | |||
Rapotice | 19.27 | 19.29 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 19.35 | 19.35 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 19.43 | 19.50 | 2 | ||
Studenec | 19.58 | 19.58 | 3 | ||
Vladislav zastávka | 20.06 | 20.06 | |||
Třebíč | 20.15 | 20.16 | 2 | ||
Třebíč-Borovina | 20.19 | 20.19 | |||
Krahulov | 20.24 | 20.27 | 2 | ||
Okříšky | 20.34 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster