Os 3801 „Donau Moldau“ | |
Řazení vlaku: 1116 + Bmpz-s + 2xBmpz-l + Bmpvz-l Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 10.00 | III | |||
České Budějovice jižní zastávka | 10.03 | 10.04 | |||
Včelná | 10.08 | 10.09 | 2 | ||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | 10.12 | 10.12 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 10.16 | 10.17 | 2 | ||
Chlumec u Českých Budějovic | 10.20 | 10.21 | |||
Holkov | 10.24 | 10.25 | 4 | ||
Velešín město | 10.27 | 10.28 | |||
Velešín | 10.31 | 10.31 | 3 | ||
Výheň | 10.36 | 10.36 | |||
Kaplice | 10.38 | 10.39 | 3 | ||
Omlenice | 10.46 | 10.46 | 2 | ||
Bujanov | 10.49 | 10.50 | |||
Pšenice | 10.53 | 10.53 | |||
Rybník | 10.58 | 10.59 | 1/3 | ||
Horní Dvořiště | 11.06 | 11.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster