..: Trasa vlaku Os 2063 - JŘ 2015 :..
Os 2063
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   18.25 5
  Praha-Vršovice  18.29 18.30 3
  Praha-Krč  18.36 18.37 2/2
  Praha-Braník  18.41 18.41 3
  Praha-Modřany zastávka  18.44 18.44 
  Praha-Komořany  18.46 18.46 
  Praha-Zbraslav  18.50 18.50 
  Dolní Břežany-Jarov  18.53 18.53 
  Vrané nad Vltavou  18.57 18.58 2
  Skochovice  19.01 19.01 
  Měchenice  19.04 19.04 
  Klínec  19.10 19.10 
  Bojov  19.15 19.15 
  Bojanovice  19.18 19.18 
  Čisovice  19.21 19.41 2
  Rymaně  19.46 19.46 
  Mníšek pod Brdy  19.49 19.50 3
  Nová Ves pod Pleší  19.55 19.55 
  Malá Hraštice  20.00 20.00 
  Mokrovraty  20.06 20.06 
  Stará Huť  20.12 20.12 
  Dobříš  20.14  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök