Os 2063 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.25 | 5 | |||
Praha-Vršovice | 18.29 | 18.30 | 3 | ||
Praha-Krč | 18.36 | 18.37 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 18.41 | 18.41 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 18.44 | 18.44 | |||
Praha-Komořany | 18.46 | 18.46 | |||
Praha-Zbraslav | 18.50 | 18.50 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 18.53 | 18.53 | |||
Vrané nad Vltavou | 18.57 | 18.58 | 2 | ||
Skochovice | 19.01 | 19.01 | |||
Měchenice | 19.04 | 19.04 | |||
Klínec | 19.10 | 19.10 | |||
Bojov | 19.15 | 19.15 | |||
Bojanovice | 19.18 | 19.18 | |||
Čisovice | 19.21 | 19.41 | 2 | ||
Rymaně | 19.46 | 19.46 | |||
Mníšek pod Brdy | 19.49 | 19.50 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 19.55 | 19.55 | |||
Malá Hraštice | 20.00 | 20.00 | |||
Mokrovraty | 20.06 | 20.06 | |||
Stará Huť | 20.12 | 20.12 | |||
Dobříš | 20.14 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci