..: Trasa vlaku Os 2018 - JŘ 2015 :..
Os 2018
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   19.00 2
  Stará Huť  19.03 19.03 
  Mokrovraty  19.08 19.08 
  Malá Hraštice  19.14 19.14 
  Nová Ves pod Pleší  19.19 19.19 
  Mníšek pod Brdy  19.25 19.25 3
  Rymaně  19.27 19.27 
  Čisovice  19.33 19.34 3
  Bojanovice  19.37 19.37 
  Bojov  19.40 19.40 
  Měchenice  19.51 19.51 
  Skochovice  19.54 19.54 
  Vrané nad Vltavou  19.56 20.00 2
  Dolní Břežany-Jarov  20.03 20.03 
  Praha-Zbraslav  20.07 20.07 
  Praha-Komořany  20.11 20.11 
  Praha-Modřany zastávka  20.14 20.14 
  Praha-Braník  20.18 20.18 3
  Praha-Krč  20.22 20.22 2/2
  Praha-Vršovice  20.30 20.31 2
  Praha hlavní nádraží  20.35  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster