..: Trasa vlaku Os 2015 - JŘ 2015 :..
Os 2015
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   16.25 5
  Praha-Vršovice  16.29 16.30 3
  Praha-Krč  16.36 16.37 2/2
  Praha-Braník  16.41 16.41 3
  Praha-Modřany zastávka  16.44 16.44 
  Praha-Komořany  16.46 16.46 
  Praha-Zbraslav  16.50 16.50 
  Dolní Břežany-Jarov  16.53 16.53 
  Vrané nad Vltavou  16.57 16.58 2
  Skochovice  17.01 17.01 
  Měchenice  17.04 17.04 
  Klínec  17.10 17.10 
  Bojov  17.15 17.15 
  Bojanovice  17.18 17.18 
  Čisovice  17.21 17.22 2
  Rymaně  17.27 17.27 
  Mníšek pod Brdy  17.30 17.31 3
  Nová Ves pod Pleší  17.36 17.36 
  Malá Hraštice  17.41 17.41 
  Mokrovraty  17.47  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster