Os 2015 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.25 | 5 | |||
Praha-Vršovice | 16.29 | 16.30 | 3 | ||
Praha-Krč | 16.36 | 16.37 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 16.41 | 16.41 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 16.44 | 16.44 | |||
Praha-Komořany | 16.46 | 16.46 | |||
Praha-Zbraslav | 16.50 | 16.50 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 16.53 | 16.53 | |||
Vrané nad Vltavou | 16.57 | 16.58 | 2 | ||
Skochovice | 17.01 | 17.01 | |||
Měchenice | 17.04 | 17.04 | |||
Klínec | 17.10 | 17.10 | |||
Bojov | 17.15 | 17.15 | |||
Bojanovice | 17.18 | 17.18 | |||
Čisovice | 17.21 | 17.22 | 2 | ||
Rymaně | 17.27 | 17.27 | |||
Mníšek pod Brdy | 17.30 | 17.31 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 17.36 | 17.36 | |||
Malá Hraštice | 17.41 | 17.41 | |||
Mokrovraty | 17.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster