Os 8718 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 17.19 | 2 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 17.24 | 17.25 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 17.30 | 17.30 | |||
Hrdlořezy | 17.33 | 17.33 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 17.36 | 17.36 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 17.38 | 17.39 | 3 | ||
Majdalena | 17.44 | 17.45 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 17.47 | 17.47 | |||
Třeboň lázně | 17.55 | 17.55 | |||
Třeboň | 17.58 | 17.59 | 2 | ||
Lužnice | 18.04 | 18.04 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 18.09 | 18.09 | 2 | ||
Frahelž | 18.13 | 18.13 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 18.17 | 18.17 | |||
Veselí nad Lužnicí | 18.23 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci