Os 8708 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 7.19 | 2 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 7.24 | 7.25 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 7.30 | 7.30 | |||
Hrdlořezy | 7.33 | 7.33 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 7.36 | 7.36 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 7.38 | 7.39 | 3 | ||
Majdalena | 7.44 | 7.45 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 7.47 | 7.47 | |||
Třeboň lázně | 7.55 | 7.55 | |||
Třeboň | 7.58 | 7.59 | 1 | ||
Lužnice | 8.04 | 8.04 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 8.09 | 8.09 | 1 | ||
Frahelž | 8.13 | 8.13 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 8.17 | 8.17 | |||
Veselí nad Lužnicí | 8.23 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci