Os 7609 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žihle | 10.14 | 2 | |||
Potvorov | 10.19 | 10.19 | |||
Mladotice | 10.25 | 10.26 | 3 | ||
Mladotice zastávka | 10.29 | 10.29 | |||
Horní Hradiště | 10.33 | 10.33 | |||
Plasy | 10.36 | 10.51 | 1 | ||
Kaznějov | 10.57 | 10.59 | 3 | ||
Obora u Kaznějova | 11.04 | 11.04 | |||
Horní Bříza | 11.09 | 11.10 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 11.13 | 11.13 | |||
Třemošná u Plzně | 11.18 | 11.22 | 2 | ||
Plzeň-Orlík | 11.24 | 11.25 | |||
Plzeň-Bolevec | 11.28 | 11.28 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 11.32 | 11.32 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 11.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci