R 679 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + 2xB249 + BDs449 + AB350 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.42 | 2 | |||
Lovosice | 8.57 | 8.58 | 3 | ||
Bohušovice nad Ohří | 9.03 | 9.03 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 9.11 | 9.12 | 1/3 | ||
Hněvice | 9.17 | 9.18 | 2 | ||
Kralupy nad Vltavou | 9.36 | 9.37 | 3 | ||
Praha-Holešovice | 9.59 | 10.00 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 10.09 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy