Os 5960 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čáslav | 22.13 | 4 | |||
Třebešice | 22.18 | 22.18 | |||
Církvice | 22.20 | 22.20 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 22.23 | 22.24 | 2/2 | ||
Hlízov | 22.27 | 22.27 | |||
Kolín | 22.35 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci